LKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 6, wczoraj: 279
ogółem: 882 338

statystyki szczegółowe

Button Bratek Bratkowice

Buttony

   

 

 

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Wojciech Kyciński bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Krystian Kozak bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Grzegorz Ciszewski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Tomasz Bąk obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Kamil Hejnig obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Marcin Tarczyński obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Bartosz Nosek obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Mariusz Kowal obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Paweł Hejnig obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Paweł Żmuda obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Oskar Matuła pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Maciej Okaramus pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Michał Bednarz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Marcin Hejnig pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kamil Kurowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Mariusz Maksymiak pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Łukasz Sochacki pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Szymon Ziarnik napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Paweł Czaja napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Damian Depa bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
2. Damian Hejnig pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
3. Łukasz Wojda pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

"Bratek" Bratkowice"Aramix" Niebylec
"Bratek" Bratkowice 4:3 "Aramix" Niebylec
2017-10-08, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
"Bratek" Bratkowice 4:3 "Aramix" Niebylec
"Korona" Rzeszów 6:1 "Błękit" Żołynia
"Iskra" Jawornik Polski "Sokół" Sokołów Młp
"Strumyk" Malawa 4:0 "Dynovia" Dynów
"Strug" Tyczyn 1:3 "Resovia" II Rzeszów
"Grodziszczanka" Grodzisko Dolne 4:0 "Sawa" Sonina
"Błażowianka" Błażowa 1:3 K.S Stobierna
"Crasnovia" Krasne 1:3 "Jedność" Niechobrz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
"Jedność" Niechobrz - "Bratek" Bratkowice
K.S Stobierna - "Crasnovia" Krasne
"Sawa" Sonina - "Błażowianka" Błażowa
"Resovia" II Rzeszów - "Grodziszczanka" Grodzisko Dolne
"Dynovia" Dynów - "Strug" Tyczyn
"Sokół" Sokołów Młp - "Strumyk" Malawa
"Błękit" Żołynia - "Iskra" Jawornik Polski
"Aramix" Niebylec - "Korona" Rzeszów

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

"Bratek" Bratkowice - "Sokół" Sokołów Młp
Ładowanie...