LKS - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 56, wczoraj: 68
ogółem: 851 716

statystyki szczegółowe

Button Bratek Bratkowice

Buttony

   

 

 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-15 "Strumyk" Malawa 2:0 "Bratek" Bratkowice zobacz ›
2017-08-15 "Strug" Tyczyn 3:1 "Iskra" Jawornik Polski zobacz ›
2017-08-15 "Błażowianka" Błażowa 3:2 "Aramix" Niebylec zobacz ›
2017-08-15 "Crasnovia" Krasne 2:3 "Błękit" Żołynia zobacz ›
2017-08-15 "Jedność" Niechobrz 2:3 "Sokół" Sokołów Młp zobacz ›
2017-08-15 K.S Stobierna 5:0 "Dynovia" Dynów zobacz ›
2017-08-15 "Sawa" Sonina 2:1 "Resovia" II Rzeszów zobacz ›
2017-08-15 "Korona" Rzeszów 2:2 "Grodziszczanka" Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-19 "Bratek" Bratkowice 3:0 "Resovia" II Rzeszów zobacz ›
2017-08-19 "Dynovia" Dynów 5:3 "Sawa" Sonina zobacz ›
2017-08-19 "Sokół" Sokołów Młp 2:2 K.S Stobierna zobacz ›
2017-08-19 "Błękit" Żołynia 1:1 "Jedność" Niechobrz zobacz ›
2017-08-19 "Aramix" Niebylec 2:4 "Crasnovia" Krasne zobacz ›
2017-08-19 "Korona" Rzeszów 1:0 "Błażowianka" Błażowa zobacz ›
2017-08-19 "Iskra" Jawornik Polski 0:2 "Grodziszczanka" Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-19 "Strumyk" Malawa 0:0 "Strug" Tyczyn zobacz ›
2017-08-26 "Strug" Tyczyn 1:1 "Bratek" Bratkowice zobacz ›
2017-08-26 "Grodziszczanka" Grodzisko Dolne 1:2 "Strumyk" Malawa zobacz ›
2017-08-26 "Błażowianka" Błażowa 2:4 "Iskra" Jawornik Polski zobacz ›
2017-08-26 "Crasnovia" Krasne 1:4 "Korona" Rzeszów zobacz ›
2017-08-26 "Jedność" Niechobrz 2:1 "Aramix" Niebylec zobacz ›
2017-08-26 K.S Stobierna 0:1 "Błękit" Żołynia zobacz ›
2017-08-26 "Sawa" Sonina 1:2 "Sokół" Sokołów Młp zobacz ›
2017-08-26 "Resovia" II Rzeszów 1:2 "Dynovia" Dynów zobacz ›
2017-08-30 "Bratek" Bratkowice 3:0 "Dynovia" Dynów zobacz ›
2017-08-30 "Sokół" Sokołów Młp 1:1 "Resovia" II Rzeszów zobacz ›
2017-08-30 "Błękit" Żołynia 0:3 "Sawa" Sonina zobacz ›
2017-08-30 "Aramix" Niebylec 0:1 K.S Stobierna zobacz ›
2017-08-30 "Korona" Rzeszów 1:0 "Jedność" Niechobrz zobacz ›
2017-08-30 "Iskra" Jawornik Polski 5:1 "Crasnovia" Krasne zobacz ›
2017-08-30 "Strumyk" Malawa 1:2 "Błażowianka" Błażowa zobacz ›
2017-09-02 "Grodziszczanka" Grodzisko Dolne 2:2 "Bratek" Bratkowice zobacz ›
2017-09-02 "Dynovia" Dynów 2:2 "Sokół" Sokołów Młp zobacz ›
2017-09-02 "Resovia" II Rzeszów 0:4 "Błękit" Żołynia zobacz ›
2017-09-02 "Sawa" Sonina 1:1 "Aramix" Niebylec zobacz ›
2017-09-02 K.S Stobierna 0:4 "Korona" Rzeszów zobacz ›
2017-09-02 "Jedność" Niechobrz 2:0 "Iskra" Jawornik Polski zobacz ›
2017-09-02 "Crasnovia" Krasne 2:1 "Strumyk" Malawa zobacz ›
2017-09-02 "Błażowianka" Błażowa 1:0 "Strug" Tyczyn zobacz ›
2017-09-10 "Bratek" Bratkowice 1:1 "Sokół" Sokołów Młp zobacz ›
2017-09-10 "Błękit" Żołynia 1:1 "Dynovia" Dynów zobacz ›
2017-09-10 "Aramix" Niebylec 1:3 "Resovia" II Rzeszów zobacz ›
2017-09-10 "Korona" Rzeszów 1:0 "Sawa" Sonina zobacz ›
2017-09-10 "Iskra" Jawornik Polski 2:1 K.S Stobierna zobacz ›
2017-09-10 "Strumyk" Malawa 4:1 "Jedność" Niechobrz zobacz ›
2017-09-10 "Strug" Tyczyn 4:1 "Crasnovia" Krasne zobacz ›
2017-09-10 "Grodziszczanka" Grodzisko Dolne 2:2 "Błażowianka" Błażowa zobacz ›
2017-09-13 "Jedność" Niechobrz 1:2 "Strug" Tyczyn zobacz ›
2017-09-16 "Crasnovia" Krasne 4:5 "Grodziszczanka" Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-09-16 K.S Stobierna 0:4 "Strumyk" Malawa zobacz ›
2017-09-16 "Sawa" Sonina 5:1 "Iskra" Jawornik Polski zobacz ›
2017-09-16 "Resovia" II Rzeszów 1:2 "Korona" Rzeszów zobacz ›
2017-09-16 "Dynovia" Dynów 1:0 "Aramix" Niebylec zobacz ›
2017-09-16 "Sokół" Sokołów Młp 4:0 "Błękit" Żołynia zobacz ›
2017-09-17 "Błażowianka" Błażowa 5:2 "Bratek" Bratkowice zobacz ›
2017-09-23 "Błękit" Żołynia 6:2 "Bratek" Bratkowice zobacz ›
2017-09-23 "Aramix" Niebylec 3:4 "Sokół" Sokołów Młp zobacz ›
2017-09-23 "Korona" Rzeszów 3:1 "Dynovia" Dynów zobacz ›
2017-09-23 "Iskra" Jawornik Polski 2:1 "Resovia" II Rzeszów zobacz ›
2017-09-23 "Strumyk" Malawa "Sawa" Sonina 17:00
2017-09-23 "Strug" Tyczyn K.S Stobierna 17:00
2017-09-23 "Grodziszczanka" Grodzisko Dolne "Jedność" Niechobrz 17:00
2017-09-23 "Błażowianka" Błażowa 3:1 "Crasnovia" Krasne zobacz ›
2017-10-01 "Crasnovia" Krasne 4:1 "Bratek" Bratkowice zobacz ›
2017-10-01 "Jedność" Niechobrz 1:0 "Błażowianka" Błażowa zobacz ›
2017-10-01 K.S Stobierna 3:2 "Grodziszczanka" Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-10-01 "Sawa" Sonina 0:6 "Strug" Tyczyn zobacz ›
2017-10-01 "Resovia" II Rzeszów 1:0 "Strumyk" Malawa zobacz ›
2017-10-01 "Dynovia" Dynów 2:0 "Iskra" Jawornik Polski zobacz ›
2017-10-01 "Sokół" Sokołów Młp 1:2 "Korona" Rzeszów zobacz ›
2017-10-01 "Błękit" Żołynia 2:1 "Aramix" Niebylec zobacz ›
10  2017-10-08 "Bratek" Bratkowice 4:3 "Aramix" Niebylec zobacz ›
10  2017-10-08 "Korona" Rzeszów 6:1 "Błękit" Żołynia zobacz ›
10  2017-10-08 "Iskra" Jawornik Polski "Sokół" Sokołów Młp 17:00
10  2017-10-08 "Strumyk" Malawa 4:0 "Dynovia" Dynów zobacz ›
10  2017-10-08 "Strug" Tyczyn 1:3 "Resovia" II Rzeszów zobacz ›
10  2017-10-08 "Grodziszczanka" Grodzisko Dolne 4:0 "Sawa" Sonina zobacz ›
10  2017-10-08 "Błażowianka" Błażowa 1:3 K.S Stobierna zobacz ›
10  2017-10-08 "Crasnovia" Krasne 1:3 "Jedność" Niechobrz zobacz ›
11  2017-10-14 "Jedność" Niechobrz "Bratek" Bratkowice 11:00
11  2017-10-14 K.S Stobierna "Crasnovia" Krasne 17:00
11  2017-10-14 "Sawa" Sonina "Błażowianka" Błażowa 17:00
11  2017-10-14 "Resovia" II Rzeszów "Grodziszczanka" Grodzisko Dolne 17:00
11  2017-10-14 "Dynovia" Dynów "Strug" Tyczyn 17:00
11  2017-10-14 "Sokół" Sokołów Młp "Strumyk" Malawa 17:00
11  2017-10-14 "Błękit" Żołynia "Iskra" Jawornik Polski 17:00
11  2017-10-14 "Aramix" Niebylec "Korona" Rzeszów 17:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

"Bratek" Bratkowice"Aramix" Niebylec
"Bratek" Bratkowice 4:3 "Aramix" Niebylec
2017-10-08, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
"Bratek" Bratkowice 4:3 "Aramix" Niebylec
"Korona" Rzeszów 6:1 "Błękit" Żołynia
"Iskra" Jawornik Polski "Sokół" Sokołów Młp
"Strumyk" Malawa 4:0 "Dynovia" Dynów
"Strug" Tyczyn 1:3 "Resovia" II Rzeszów
"Grodziszczanka" Grodzisko Dolne 4:0 "Sawa" Sonina
"Błażowianka" Błażowa 1:3 K.S Stobierna
"Crasnovia" Krasne 1:3 "Jedność" Niechobrz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
"Jedność" Niechobrz - "Bratek" Bratkowice
K.S Stobierna - "Crasnovia" Krasne
"Sawa" Sonina - "Błażowianka" Błażowa
"Resovia" II Rzeszów - "Grodziszczanka" Grodzisko Dolne
"Dynovia" Dynów - "Strug" Tyczyn
"Sokół" Sokołów Młp - "Strumyk" Malawa
"Błękit" Żołynia - "Iskra" Jawornik Polski
"Aramix" Niebylec - "Korona" Rzeszów

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

"Bratek" Bratkowice - "Sokół" Sokołów Młp
Ładowanie...