login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS - strona nieoficjalna
Aktualności:
2017-10-12
Sobotni wyjazd do Niechobrza
2017-04-01
Pojedynek z liderem
2017-04-01
Wysokie zwycięstwo w drugim meczu
Wyniki ostatniej kolejki:
"Bratek" Bratkowice - "Aramix" Niebylec
4:3
"Korona" Rzeszów - "Błękit" Żołynia
6:1
"Iskra" Jawornik Polski - "Sokół" Sokołów Młp
"Strumyk" Malawa - "Dynovia" Dynów
4:0
"Strug" Tyczyn - "Resovia" II Rzeszów
1:3
"Grodziszczanka" Grodzisko Dolne - "Sawa" Sonina
4:0
"Błażowianka" Błażowa - K.S Stobierna
1:3
"Crasnovia" Krasne - "Jedność" Niechobrz
1:3
Logowanie
Zarejestruj się
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
7
, wczoraj:
90
ogółem:
1 241 814
statystyki szczegółowe
Menu główne
Strona główna
Kontakt
O klubie
Historia
Dojazd
Zarząd
Seniorzy
Tabela
Kadra
Statystyki drużyny
Terminarz
Galeria
Zdjęcia
Statystyki ligi
Tabela ligowa
Klasa Okręgowa » Rzeszów
1.
"Korona" Rzeszów
28
2.
"Błękit" Żołynia
17
3.
"Błażowianka" Błażowa
16
4.
"Strumyk" Malawa
16
5.
"Sokół" Sokołów Młp
16
6.
"Strug" Tyczyn
14
7.
"Dynovia" Dynów
14
8.
"Jedność" Niechobrz
13
9.
K.S Stobierna
13
10.
"Grodziszczanka" Grodzisko Dolne
12
11.
"Bratek" Bratkowice
12
12.
"Iskra" Jawornik Polski
12
13.
"Sawa" Sonina
10
14.
"Resovia" II Rzeszów
10
15.
"Crasnovia" Krasne
9
16.
"Aramix" Niebylec
1
Button Bratek Bratkowice
Button Bratek Bratkowice
KLIKNIJ !!
Buttony
Relacja spotkania
0:2
"Iskra" Jawornik Polski
"Grodziszczanka" Grodzisko Dolne
2017-08-19, 17:00
Czas spotkania: 90 min.
<br />
Komentarzy [0]
Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Ostatnie spotkanie
"Bratek" Bratkowice
4:3
"Aramix" Niebylec
2017-10-08, 17:00:00
Wyniki
Ostatnia kolejka 10
"Bratek" Bratkowice
4:3
"Aramix" Niebylec
"Korona" Rzeszów
6:1
"Błękit" Żołynia
"Iskra" Jawornik Polski
"Sokół" Sokołów Młp
"Strumyk" Malawa
4:0
"Dynovia" Dynów
"Strug" Tyczyn
1:3
"Resovia" II Rzeszów
"Grodziszczanka" Grodzisko Dolne
4:0
"Sawa" Sonina
"Błażowianka" Błażowa
1:3
K.S Stobierna
"Crasnovia" Krasne
1:3
"Jedność" Niechobrz
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 11
"Jedność" Niechobrz
-
"Bratek" Bratkowice
K.S Stobierna
-
"Crasnovia" Krasne
"Sawa" Sonina
-
"Błażowianka" Błażowa
"Resovia" II Rzeszów
-
"Grodziszczanka" Grodzisko Dolne
"Dynovia" Dynów
-
"Strug" Tyczyn
"Sokół" Sokołów Młp
-
"Strumyk" Malawa
"Błękit" Żołynia
-
"Iskra" Jawornik Polski
"Aramix" Niebylec
-
"Korona" Rzeszów
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Najnowsza galeria
"Bratek" Bratkowice - "Sokół" Sokołów Młp
Ładowanie...